До Арбузинського відділення Братського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 21-річний місцевий мешканець, який повідомив, що невідомі особи викрали його автомобіль «ВАЗ-2101» чорного кольору, д/з 21481НІ.
Зі слів потерпілого, близько 22:00 год. 03 жовтня 2016 року він залишив свій транспортний засіб біля будинку №91 по вул. Шкільній у смт. Арбузинка, а вранці наступного дня, близько 10:00 год., коли заявник збирався їхати по своїм справам, то виявив, що транспортного засобу немає.
Правоохоронці встановлюють свідків скоєного злочину, вживають заходи щодо розшуку транспортного засобу, встановлення та затримання зловмисників.
Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Правоохоронці звертаються до громадян, які стали свідками скоєння злочину, або володіють інформацією, корисною для слідства,повідомити до Арбузинського відділення поліції за адресою: смт.Арбузинка, вул.Шевченка,200, або за телефонами (05132)3-04-99, 102.
Відділ комунікації ГУНП
Миколаївської області
![]()
