У Первомайську продовжують відключати недобросовісних абонентів водомережі

14 квітня 2025 року фахівці водоканалу Первомайська здійснили чергове відключення від централізованого водопостачання за адресою: вулиця Черняхівського, 31.

Причина – заборгованість за комунальні послуги. Спеціалісти підприємства наголошують: мешканці мають кілька варіантів уникнути повного припинення водопостачання.

По-перше, вчасно сплачувати рахунки. По-друге, за наявності боргу можна укласти договір реструктуризації та сплачувати заборгованість частинами.

“Ми не прагнемо залишити когось без води, — коментують у водоканалі. — Наша мета — стимулювати свідому оплату та підтримувати стабільність комунальної системи”.

Читайте також: У Первомайського водоканалу змінився директор

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *