У Первомайську пенсіонера визнано винним у побитті жінки

Надвечір 6 жовтня у Первомайську виник конфлікт між чоловіком та водійкою. 

Чоловік зробив зауваження жінці, яка припаркувала автомобіль на вулиці Базарній,  біля приміщення в якому він знаходився. Між ними зав’язалася лайка. Тоді постраждала вирішила зняти конфлікт на камеру телефона і послідувала всередину приміщення. Там пенсіонер, схопившись за двері, вдарив її ногою в область грудей. Як в суді пояснив обвинувачений, йому здалося, що в руках у жінки предмет, який може нести загрозу його життю чи здоров’ю. Ногою не бив, лише махнув.

Постраждала викликала поліцію та звернулася до медексперта, який зафіксував сліди побоїв.

Нещодавно суд виніс вирок – чоловіка визнано винним за статтею Кримінальні правопорушення проти життя та здоров’я особи; Побої і мордування. Ухвалою суду обвинуваченому призначено покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *