У Первомайську виявили пошкодження дерев: порушник заплатив штраф

Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу виявила факт самовільного пошкодження дерев на території міста Первомайська. З’ясувалося, що було пошкоджено два живі дерева породи гледичія колюча.

Дерева були пошкоджені до ступеня неприпинення росту через обламані бокові гілки. Діаметри пошкоджених дерев становили 38 см та 42 см.

Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штраф у розмірі 510 гривень вже сплачено.

Крім того, проведено розрахунок завданої шкоди зеленим насадженням, яка склала 1 750 гривень.

На зображенні може бути: дерево

На зображенні може бути: трава та дерево

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *