У Первомайському районі притягнуто до відповідальності чорних лісорубів. Фото

18 та 19 лютого екоінспектори виявили трьох “лісорубів” у полезахисних лісосмугах поблизу сіл Підгородна та Мигія.

За допомогою бензопил вони спиляли 5 дерев — клени та акації з діаметрами стовбурів від 14 до 42 см.

Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 65-1 КУпАП, вони сплатять штраф 1530 грн та суму заподіяних збитків – понад 11 тисяч гривень.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *