19 лютого у селі Новопавлівка Врадіївської громади загорілася адміністративна будівля Новопавлівського лісництва. Повідомлення про займання надійшло до рятувальників о 13:00.
На місце прибули вогнеборці 13 ДПРЧ. Встановлено, що причиною пожежі стало коротке замикання електромережі.
Вогонь локалізували о 13:40, повністю ліквідували о 14:27. Площа займання – 40 кв. м. До гасіння залучили 4 рятувальників і 1 спецавтомобіль.
На щастя, обійшлося без постраждалих!
![]()




