Уродженець Архангельської області спокусився на отвір в стіні гаража по вулиці Андрєєва.
Наприкінці жовтня минулого року, в темний час доби, підсудний проходив через гаражний кооператив. В стіні однієї зі споруд побачив отвір і надумав вчинити крадіжку. В середині знайшов ємності з бензином. Які і поцупив. В загальній кількості – 60 літрів.
В залі суду чоловік зізнався у скоєному та висловив щире каяття. В той же час, власник вкраденого просив у суду максимального покарання для злодія, щоб відбити бажання повторювати злочин.
Розглянувши матеріали справи, Первомайський суд прийняв рішення про покарання у виді позбавлення волі строком на п`ять років. З іспитовим терміном, тривалістю два роки.
![]()

