На Первомайщині п’яний водій позбувся авто

За минулу добу до поліції надійшло 84  повідомлення від громадян.

Усі вони опрацьовані – поліцейські виїжджали на виклики та надавали необхідну допомогу повідомляє прес-служба поліції.
Також виявили одного водія, який керував транспортним засобом у стані сп’яніння та одну особу, яка розпивала спиртні напої у громадських місцях. Правопорушників притягли до адмінвідповідальності, вилучили автомобіль у керманича.
Ситуація на Первомайщині залишається контрольованою правоохоронцями.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *