Щороку 18 червня своє професійне свято відзначають дільничні офіцери поліції.
З цієї нагоди до Первомайського районного відділу поліції завітали заступник очільника поліції Миколаївщини Олесій Ляшенко та заступник начальника управління превентивної діяльності області Дмитро Голобір та разом з начальником Первомайського райвідділу Володимиром Лопатіним привітали дільничних офіцерів.
– Нелегкі робочі будні вимагають від кожного дільничного високого професіоналізму та повної віддачі сил. Ви робите роботу не лише, яка є важливою та відповідальною, а й потрібну нашому суспільству. Дякую кожному за службу, – зазначив Олексій Ляшенко.
За високий професіоналізм, мужність, сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків, наполегливість поліцейським вручили подяки.
![]()




