Міський голова Первомайська привітав працівників кінологічної служби

Олег Демченко поздоровив працівників кінологічної служби з професійним святом і  відзначив міський  кінологічний клуб «Аякс» на чолі з Олександром Яровим.

 

Разом до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦

Джерело

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *