НовиниМіський голова Первомайська привітав працівників кінологічної служби Admin4 роки тому назад01 хв Олег Демченко поздоровив працівників кінологічної служби з професійним святом і відзначив міський кінологічний клуб «Аякс» на чолі з Олександром Яровим. Разом до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦 Джерело Пов’язані новиниВітання освітянам від колективу Артхабу «Вінграновський»Майстер слова Анатолій Качан сьогодні іменинникВітаємо з Днем фермера сільгоспвиробників Первомайщини!Первомайський міський голова привітав родини переселенців з народженням малят Навігація записів Попередній: У Первомайську хочуть перейменувати вулиціНаступний: На Первомайщині конфіскували ще один автомобіль Залишити відповідь Скасувати коментарВаша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *Коментар * Ім'я Email Сайт Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.