Кабінет міністрів збільшив з 4 до 9 місяців термін використання 1 тисяч гривень, які отримують українці за два щеплення від коронавірусу за програмою “єПідтримка”.
Відповідну постанову ухвалено під час сьогоднішнього засідання уряду.
Згідно з пояснювальною запискою, йдеться про “збільшення строку дії рахунку для отримання допомоги, а також терміну використання допомоги з чотирьох до дев’яти місяців з дня зарахування коштів на рахунки”.
Крім цього, Кабмін надав можливість громадянам віком від 60 років та особами з інвалідністю І та ІІ групи спрямовувати ці кошти на оплату житлово-комунальних послуг та придбання ліків. Оплачувати комунальні послуги та купувати ліки можна буде вже цього місяця.
![]()

