На півдні ворог намагався просунутися у бік Миколаївської області, проте зазнав втрат й відступив
У Миколаївській області Збройні сили України знову взяли під повний контроль три населених пункти. Про це розповів у своєму Telegram-каналі радник глави Міністерства внутрішніх справ України.
«ЗСУ повернули повний контроль над трьома селами на захід від Снігурівки: Широке, Любине та Новопетрівка», – йдеться в повідомленні.
![]()




