6 вересня був проведений профілактичний рейд «Діти вулиці». Комісійно відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 11 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Про це повідомляють в управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.
Рейдова група перевірила виконання батьками батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей, а саме: умови утримання дітей, забезпечення першочергових потреб малолітніх та підготовку до нового навчального року.
В одній із родин умови проживання дітей визнані незадовільними. В помешканні бруд, антисанітарія, відсутні продукти харчування та готова їжа для дітей. Діти брудні, занедбані, не купані та голодні. Матір двох дітей разом зі своєю матір’ю (бабусею дітей) знаходилась в стані алкогольного сп’яніння. Комісія прийняла рішення про тимчасове влаштування дітей до дитячого відділення ПЦМБЛ.
З законними представниками дітей проведено профілактичну роботу, їх попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності по 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків. Вирішується питання соціального супроводу родини.
Управління у справах дітей Первомайської міської ради висловлює щиру вдячність за співпрацю та розуміння головному лікарю «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Олегу ЧЕКРИЖОВУ
![]()




