Вогнеборці Первомайщини отримали новий спецавтомобіль

Підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаєві отримали нові автівки. Загалом міжнародні партнери з Великобританії, США, Японії та Естонії передали українським рятувальникам 67 спеціалізованих автомобілів та 2 машини механізованого розмінування.

Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Згідно з розподілом три спецавтомобілі направлено до Миколаївського гарнізону.

Відтепер новенькі пожежні автоцистерни на базі Ford Trucks допомагатимуть вогнеборцям Миколаєва, Первомайського та Баштанського районів під час виконання завдань за призначенням. В тому числі й під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів з боку окупантів.

Ці сучасні спеціалізовані автомобілі призначені як для гасіння пожеж, так і для проведення пожежно-рятувальних робіт.

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *