Біля будинку по вулиці Воровського викрали автомобіль

У поліцію звернувся 34-х річний житель м. Первомайська із заявою про викрадення його легкового автомобіля.

За словами автовласника, в ніч з 21 на 22 листопада 2016 року невідомі викрали його автомобіль «ВАЗ-21099» сірого кольору, номерний знак ВЕ7400АХ, який був припаркований у дворі багатоповерхового будинку №114 по вул. Воровського в м.Первомайськ. Потерпілий оцінив завдану їй матеріальну шкоду в 96 тисяч гривень.

Слідчим відділенням Первомайського ОП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Правоохоронці розшукують викрадене транспортний засіб і встановлюють особи зловмисників.

Шановні громадяни! Якщо ви стали свідками скоєння злочину або маєте інформацію, яка може стати корисною у розслідуванні, зверніться до Первомайського відділ поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївській області за адресою: м Первомайськ, вул.Грушевського 29, або за телефонами (05161) 7-52 -02, 102.

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївській області

Loading

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *