«Одним миром мазані». Правоохоронці замість рейдерів намагаються зірвати посівну на Первомайщині

Більше десятка поліцейських з Первомайського відділу МВС приїхали в село Чаусово 2, що на Первомайщині з тим, аби зупинити сільгоспроботи.

1 квітня ПП “Перемога народу” розпочала посівні роботи на законно орендованих полях біля села Чаусово 2. А вже за кілька годин кілька поліцейських автомобілів прибули на місце проведення робіт і заблокували техніку.

Люди в формі,  не звертаючись до керівництва ПП «Перемога народу» намагалися вручити трактористам повістки про виклик на допит прямо на полі під час здійснення сільськогосподарських робіт.

Це кричуще свавілля було припинене лише після прибуття адвокатів. 

Зважаючи на інтенсивність та безперервність процесу сільськогосподарських робіт в цей період, допити трактористів призначено вже через кілька днів. Це явно свідчить про мету уповільнити або й зірвати проведення польових робіт нашим підприємством. При чому надання будь-яких документів ПП «Перемога народу» на підтвердження правових підстав користування землею чи допити керівництва ПП «Перемога народу» слідчих не цікавили. ПП «Перемога народу» розцінює наведене як протиправний психологічний тиск на простих робітників, їх залякування та перешкоджання законній господарській діяльності нашого підприємства, — зазначають представники підприємства.

 

Як відомо, приватне підприємство «Перемога народу» є сільськогосподарським підприємством, що у повній відповідності до чинного законодавства здійснює статутну діяльність, зокрема рослинництво, на підставі договорів оренди земельних ділянок для товарного виробництва та земельних часток (паїв), розташованих на територіях Чаусівської та Чаусянської (бувшої Ленінської) сільрад Первомайського району Миколаївської області.

Всі договори оренди укладені та зареєстровані згідно чинного законодавства.

Частина орендованих сільгоспземель, розташовані на території Чаусянської (колись Ленінської) сільради, з 2012 року є об‘єктом рейдерства.

Їх у явно протиправний спосіб намагається захопити організоване угрупування держслужбовців і миколаївського криміналітету, яке спеціально для цієї мети влітку 2012 року у м. Миколаєві зареєструвало ТОВ «Партнер-Агро».

Восени 2012 року, реалізуючи злочинний умисел, вони також виготовили пакет рейдерських документів. За вказівкою тодішнього голови Миколаївської ОДА М.Круглова були видані розпорядження голови Первомайської РДА про «віднесення до земель запасу» та «передачу у власність» 775 мешканцям міст безоплатно для ведення ОСГ законно роздержавлених, переданих у колективну власність та розпайованих сільгоспземель для товарного виробництва, розташованих на території Ленінської (тепер – Чаусянської) сільради Первомайського району.

Тобто, районні чиновники, не маючи на те жодних повноважень, «розпорядилися» законно приватизованою землею, права на які встановлені 519 Сертифікатами на право власності на земельну частку(пай), що з 1998-2000 років на підставі нотаріально посвідчених та зареєстрованих договорів купівлі-продажу, а згодом – і на підставі Свідоцтва про право на спадщину належать на праві власності мешканці села Чаусове Друге Клавдії Корнацькій.

Жоден акт, документ щодо роздержавлення і приватизації означеної сільгоспземлі, в тому числі договори купівлі-продажу Корнацькими земельних часток (паїв) та належні Клавдії Корнацькій на праві власності 519 Сертифікатів на право власності на земельну частку(пай), які є правовстановлюючими документами, не тільки ніколи не визнавалися недійсними і не скасовувалися, але й не оскаржувалися, є чинними і дійсними.

Водночас, в силу законодавства та вищенаведених обставин, всі акти органів влади щодо «розпорядження» вищезазначеними землями та всі виготовлені на їх підставі «документи», «договори оренди землі» та вчинені «реєстраційні дії» є нікчемними, відтак рейдерський пакет документів не має жодної юридичної сили.

Всі вищезазначені обставини у 2014-2019 роках встановлені в процесі розслідування кримінальних проваджень щодо рейдерів.

Наразі вони є підсудними, але користуючись корупційними зв’язками в органах влади, не полишають спроб захоплення землі.

9,381 total views, 11 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code