Місто закривається на карантин – розпорядження міського голови

Мер Первомайська підписала розпорядження, про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Нижче повний текст розпорядження:

Миколаївська область

Первомайський міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 17.03.2020 року 73-р

    м. Первомайськ 

 

Про  заходи щодо запобігання поширення 

на території міста Первомайська

гострої респіраторної хвороби COVID-19, 

спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», від 16 березня 2020 року № 215 «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою запобігання поширення на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Взяти до відома інформацію щодо встановлення з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року на усій території України карантину.

 

  1. Заборонити:

2.1. Відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.

2.2. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2.3. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів ресторанного господарства (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами звязку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2.4. З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 року:

2.4.1. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

2.4.2. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

2.4.3. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

2.4.4. Заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

 

  1. Доручити заступникам міського голови забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на території міста вимог цього розпорядження міського голови, своєчасним і повним проведення профілактичних і протиепідемічних заходів. 

 

  1. Первомайському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області (Савченко) (за узгодженням) вжити заходів, спрямованих на виконання цього розпорядження міського голови.

 

  1. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

 

  1. Доручити відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю  та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради (Шевчук) забезпечити широке анонсування та висвітлення цього розпорядження міського голови.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 16.03.2020 року № 70-р «Про тимчасове призупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Первомайську, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2″.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 

 

11,301 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code