«Ми ніколи не забудемо ваш подвиг» – голова Первомайської РДА звернувся до ветеранів

В Миколаївському шпиталі інвалідів війни, розташованому в Первомайській ЦРЛ, відбувся урочистий захід до Дня визволення Первомайщини. 

26 березня голова районної державної адміністрації Віктор Сирота відвідав шпиталь інвалідів війни в ЦРЛ, де наразі лікується 26 учасників війни, дітей війни, воїнів – інтернаціоналістів. Цього року в шпиталь завітав  районний народний вокальний  ансамбль  «Степовичка». Управління соціального захисту населення райдержадміністрації вишукало кошти на придбання солодощів та квітів для  ветеранів – повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю  апарату Первомайської РДА.

“Ви зберегли життя багатьом людям, і ми Вам вдячні за цей порятунок. Велика Вітчизняна війна назавжди залишиться в історії, як жорстоке збройне протиборство, яке призвело до небачених людських втрат. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили Ви, наші ветерани, за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.  Ви на своїх плечах винесли тягар тієї  війни, підняли країну з руїн у повоєнні роки, на новий рівень відродили економіку, науку і культуру.” – звернувся до ветеранів Віктор Сирота.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перед присутніми також виступили й інші гості та головний лікар шпиталю. Але найбільше порадувала їх, звісно, художня самодіяльність. Жива музика  та чудовий спів  – кращі ліки від застарілих ран війни.

4,595 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.