У Первомайську дві жінки з трьома дітьми перетворили житло на смітник

У Первомайську виявили двох матерів, які утримують трьох дітей в захаращеній однокімнатній квартирі.

Про це повідомляє управління у справах дітей Первомайської міської ради.

«Днями управління у справах дітей відвідала небайдужа і смілива людина, не бажаючи називатися, яка повідомила, що в самому серці нашого міста відбувається суцільне жахіття, в результаті якого страждають відразу 3 дітей. З очима повними сліз, зазначена особа повідомила, що не бажає більше миритися з несправедливістю і звернулася по допомогу », – йдеться в повідомленні управління.

12 лютого в рамках проведення чергового профілактичного рейду, комісія в складі суб’єктів виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийшли за вказаною заявником адресою. Виявилося, що в однокімнатній квартирі багатоповерхівки були виявлені відразу троє повнолітніх осіб і троє дітей 15 і 6 років, а також малюк віком 10 місяців.

«Не дивлячись на своєчасне і в повному обсязі отримання двома самотніми матерями, передбаченої законодавцем соціальної допомоги, асоціальний і безхазяйний спосіб життя законних представниць привів до того, що квартира перетворилася на суцільне звалище, в якому практично неможливо пересуватися. Ідентичним є ставлення матерів до потреб дітей, які тривалий час не забезпечувалися », – додали в управлінні.

За результатами перевірки, житлово-побутові умови проживання визнані вкрай несприятливими і загрозливими для життя і здоров’я дітей. З метою надання матерям дітей можливості змінити ставлення до виконання батьківських обов’язків, діти тимчасово влаштовані до закладів соціального захисту. Вирішено питання про здійснення соціального супроводу сімей, залучення законних представниць дітей до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

7,590 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code