У Первомайську пройшов новорічний турнір з футзалу серед юнаків

29 грудня в м. Первомайськ пройшов вже традиційний, сьомий за рахунком, турнір з футзалу, присвячений Дню Святого Миколая та Новорічним святам, який організовує Вознесенсько-Первомайська єпархія.
В цьому році приймали участь команди з Вільшанки (Кіровоградської обл..), Первомайського району (с.Мигія), дві команди з ДЮФК «Сокіл» (м.Вознесенськ) та дві команди Вознесенсько-Первомайської єпархії «ОРТОДОКС».

Організатором заходу виступили Вознесенсько-Первомайська єпархія, Первомайське міське управління культури, спорту, молодіжної політики та
релігії та Федерація футболу Миколаївської області. Команди згідно жеребкування були розподілені на дві групи. В першій групі перемогу отримали, вигравши два матчі, команда із Вознесенська «СОКІЛ».

Другу сходинку зайняла команда із Кіровоградської області «КОЛОС».
В другій підгрупі впевнену перемогу виборола команда Вознесенсько- Первомайської єпархії «ОРТОДОКС», вигравши обидва матчі. Другу сходинку в підгрупі зайняли юнаки із села Мигія.
В першій півфінальній грі зустрілись команди СОКІЛ та Первомайського району. З рахунком 6:4 перемогла команда із Вознесенська, яка вперше приймала участь в цьому турнірі.

В іншому півфіналі зустрілися команда ОРТОДОКС та команда КОЛОС (смт.Вільшанка). Команди показали яскраву гру, грали практично без захисту. Рахунок матчу 8:5 на користь господарів, команди ОРТОДОКС.
Між стиковими матчами відбувся матч за 5-6 місце серед наймолодших команд турніру. Це були другі команди СОКІЛ та ОРТОДОКС, гравцям яких було по 9-11 років. Матч закінчився з рахунком 3:3, а по пенальті перемогу вирвала команда СОКІЛ.
В матчі за третє місце зустрілися команди із Первомайського району та Вільшанки. Цей матч відзначився дуже гарною індивідуальною майстерністю з боку обох команд. В підсумку бронзовими призерами стали юнаки із команди «КОЛОС» (смт Вільшанка Кіровоградська обл..) здолавши свої суперників із села Мигії (Первомайський район) з рахунком 5-4.
В цьому році відбувся найзапекливіший фінал за всю історію цього турніру.
В ньому зустрілись юнаки 2005-2006 р.н. команд ОРТОДОК (м.Первомайськ) та СОКІЛ (м.Вознесенськ). Гра проходила на високих швидкостях, жоден з суперників не хотів поступатися. Команда господарів двічі вела в рахунку (голами відзначилися Толстіхін Богдан та Болтунов Максим), але не втримала переможно рахунку на останніх хвилинах.Фінальний рахунок 2:2. А в післяматчевій серії пенальті свою майстерність продемонстрував воротар господарів учень СЗОШ №4 Чеботарь Спартак, двічі відбивши удари суперників. Підсумок серії пенальті 3:1 на користь господарів команди Вознесенсько-Первомайської єпархії ОРТОДОКС, срібні призери команда із Вознесенська СОКІЛ.
Кращими гравцями турніру стали: в другій команді ОРТОДКС – Подберезніков Владислав та Корнован Богдан (учні СЗОШ №4); в другій команді СОКІЛ – Іванов Ігор та Тустановський Дмитро; в команді первомайського района – Почтаренко Олександр та Булига Олександр (учні Мигіївської ЗОШ); в команді Вільшанки – Лаюк Вадим та Панасюк Захар; в команді СОКІЛ – Ярошинський Станіслав та Войнов Святослав; в команді ОРТОДОКС – Чернега Антон та Чеботарь Спартак (усні СЗОШ №6 та №4).
Кращі гравці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від управління культури, спорту та релігії Первомайської міської ради та Федерації футболу Миколаївської області.

6,927 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code