У Первомайську на “зебрі” автомобіль збив хлопчика

Як повідомляють користувачі соціальних мереж, в ДТП постраждав  хлопчик віком близько 12 років. Його з місця події забрала швидка допомога. Автомобіль збив дитину на пішоходному переході, рухаючись в сторону центра міста. Аварія сталася на вулиці Одеській

Примітно, що саме на цьому місці встановлені манекени “школярів”. Ці об’єкти, нібито, мають привертати увагу водіїв і зменшувати ймовірність аварії.  в той же час багато автомобілістів впевнені, що “статуї” ніяк не сприяють безпеці. Звикнувши до їх розташування, водії можуть не помітити людини, яка стоїть за перешкодою.

Разом з тим у Микодаєві поліцейські не узгодили розташування таких школярів. У прес-службі управління патрульної поліції в Миколаївській област імісцевому виданню повідомили, що установку споруд з відомством не погоджували. Також управління подало припис Департаменту житлово-комунального господарство, щоб привести споруди у відповідність до Державних будівельних норм України, оскільки був порушений один з пунктів. Зокрема, в пункті 6.4.4. йдеться про те, що на наземному пішохідному переході повинен бути забезпечений трикутник видимості не менше 50 метрів на 10 метрів. У зоні трикутника видимості не допускається розміщення споруд та зелених насаджень, які в висоту досягають більше півметра.

5,504 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code