А. Корнацький: Я отримав «привіт» — миколаївські поплічники Авакова перейшли до терактів

Сьогодні близько третьої години ночі у місті Первомайську Миколавїської області на ганок приватного будинку Олександра Бренгача,  начальника охорони агрофірми Корнацьких, кинуто бойову гранату. Осколками убито двох тібетських мастіфів, третього важко поранено вибуховою хвилею. 

О. Бренгач

Злочинці явно розраховували на убивство господаря будинку, оскільки він завжди, коли собаки уночі піднімають гавкіт, виходить оглянути двір. Саме тому гранату було кинуто прямо на ганок, до вхідних дверей, вони  наскрізь пробиті. На щастя, господар до зони ураження не попав — не встиг дійти.

Щодо того, звідки прилетів цей «привіт», нема жодних сумнівів. Вже багато років низка провідних українських можновладців у співучасті з  криміналітетом намагаються зламати мене через знищення сімейного бізнесу та репресії проти моїх помічників.

Вже понад 19 років намагаються захопити законно придбану землю, у 2012-му ні за що загратували Людмилу Нікіткіну, зараз спробували вбити Олександра Бренгача. Числені злочини проти Корнацьких відкрито вчиняються під прикриттям президентів, генпрокурорів і міністрів внутрішніх справ. Донедавна це були Луценко і Аваков, тепер Луценка замістив Рябошапка, та долучився Труба, керівник ДБР.

Нещодавні обшуки ДБРівців у Корнацьких — начебто «по справі Порошенка» — з цієї ж історії.

Залишається тільки привітати нас усіх з «реформами правоохоронних органів» та подякувати президента  #Зеленський Володимир — за те що залишив при посаді головного бандита.

10,466 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code