Інспектори у Первомайську виявили вісьмох підлітків напідпитку

Рейдовою групою у складі спеціалістів управління у справах дітей, інспекторів ювенальної превенції Первомайського відділу поліції, представників управління освіти міської ради, фахівців ЦСССДМ 21.09.2019 року проведено профілактичний рейд на території парку «Дружби народів» та Центрального міського пляжу.

Мета – контроль за дотриманням правопорядку та етичних норм в розважальних закладах, комп’ютерних клубах, дискотеках та громадських місцях міста, повідомляють в управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

Під час рейду були виявлені 8 неповнолітніх дітей, студентів ВНЗ міста та учнів загальноосвітніх закладів міста, які вживали алкогольні напої або перебували в стані алкогольного сп’яніння. Такі дії порушують права дітей, становлять безпосередню загрозу їх здоров’ю та життю дітей, суперечать законодавчим актам місцевої влади та діючому законодавству.
Представники поліції з’ясували особисті дані дітей, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. Членами рейдової групи проведена фотозйомка та профілактична робота з батьками у відділі поліції, про що складені адміністративні протоколи на батьків неповнолітніх.

5,844 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code