У Первомайську розслідують справу про напад з метою згвалтування

Первомайським відділом поліції розслідується кримінальне провадження внесене до ЄРДР , за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст.162, ч.3 ст.15, ч.2 ст.152 КК України  (Порушення недоторканності житла, Замах на злочин, Зґвалтування, вчинене повторно або вчинення таких діянь щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, або щодо особи у зв’язку з виконанням цією особою службового, професійного чи громадського обов’язку, або щодо жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності).

 

Згідно матеріалів  досудового розслідування встановлено, що 29.07.2019 року близько 23 години 20 хвил. ОСОБА_1 перебуваючи у стані алкогольного сп`ніння проходив повз домоволодіння ОСОБА_2 що розташоване за адресою АДРЕСА_1 . В цей момент ОСОБА_1 вирішив незаконно проникнути до будинку за вказаною адресою з метою лягти там спати.

Виконуючи задумане, вневнившись що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу,через відчинену хвіртку зайшов до території вищевказаного домоволодіння. Далі сильно смикнув за дерев`яні вхідні двері будинку, таким чином відчинив їх та незаконно проник до житла ОСОБА_2 проти її волі. Своїми злочинними діями ОСОБА_1 порушив конституційне право ОСОБА_2 на недоторканість її житла, гарантоване ст. 30 Конституції України, відповідно до якої, кожному гарантується недоторканість житла. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

Продовжуючи свою злочинну діяльність , 29.07.2019 року о 00.20 год. ОСОБА_1 попрямував до місця проживання ОСОБА_3 за адресою АДРЕСА_2 2 так як візуально знав останню та місце де вона мешкає.

Через незамкнену хвіртку зайшов на територію вищевказаного володіння,далі через отвір у металопластиковому вікні почав залазити в середину будинку.

В свою чергу, потерпіла ОСОБА_3 намагалася виштовхнути ОСОБА_1 назад на вулицю, але ОСОБА_1 подолавши опір потерпілої проник всередину будинку. Знаходячись в стані алкогольного сп`яніння, бажаючи вступити з ОСОБА_3 в статеві зносини, реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на задоволення статевої пристрасті, усвідомлюючи протиправнипй характер своїх дій і те, що потерпіла не бажає цього ОСОБА_1 повалив останню на підлогу сказавши, що хоче вступити з нею в статеві зносини, далі почав душити потерпілу двома руками, за горло спричинивши тілесні ушкодження у вигляді синців. тримаючи потерпілу за руку, ОСОБА_1 завів ОСОБА_3 до спальної кімнати, зірвав нічну сорочку та кинув потерпілу на ліжко.

Після цього, реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на задоволення статевої пристрасті, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій і те, що потерпіла не бажає цього зняв із себе одяг та ліг зверху на потерпілу ОСОБА_3 , але не довів злочин до кінця через причини, що не залежали від його волі.

В даній справі  ухвалою суду  призначено проведення судово-медичної експертизи.

7,597 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code