Чергові жертви інтернет-шахраїв

Працівники Первомайського міськвідділу міліції Миколаївської області розшукують зловмисника, який під приводом купівлі «підземної муфти» заволодів грошима місцевого мешканця.
До чергової частини Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області із заявою звернувся 39-річний місцевий мешканець про те, що невідомий чоловік шахрайським шляхом заволодів його грошима в сумі близько 5 тис. гривень.
Зі слів заявника, на одному з Інтернет-сайтів він розмістив оголошення про продаж спеціального обладнання. Через кілька днів зателефонував незнайомець, який повідомив, що дана пропозиція його влаштовує та запропонував розрахуватися грошовим переказом. Не підозрюючи нічого лихого, чоловік надав «покупцю» всі необхідні реквізити, навіть ті, що є секретними даними банківської картки.
Не пройшло й години, як на мобільний телефон продавця надійшло СМС-повідомлення про зняття грошей з його рахунку. Обурений чоловік намагався додзвонитися до незнайомця, щоб з’ясувати ситуацію, але зв’язок з абонентом був вже відсутній. Зрозумівши, що його ошукали, чоловік із заявою звернувся до міліції.

 

До чергової частини Первомайського МВ УМВС в Миколаївській області із заявами звернулись 79-річна та 54-річна місцеві мешканки про те, що невідомі особи, зловживаючи довірою, заволоділи їхніми грошима.
Зі слів жінок, до них на мобільні телефони зателефонував незнайомець, та, представившись працівником міліції, повідомив, що в їх нащадків виникли серйозні проблеми з законом. А для вирішення питання щодо не притягнення до кримінальної відповідальності співрозмовник запропонував заплатити певну суму грошей. Обидві матері, рознервувавшись від почутого, перерахували кошти, (одна заплатила 5 тис. грн., а друга – 6 тис. грн.) і тільки після цього вирішили зв’язатися із синами.
Почувши, що із чоловіками все гаразд і жодних неприємностей із будь-якими державними органами в них не виникало, жінки зрозуміли, що стали жертвами шахраїв та звернулись за допомогою до справжніх працівників міліції.

 

Старенька, повіривши телефонному шахраю, що нібито її син потрапив у біду, погодилась заплатити чималі гроші за «порятунок» нащадка.
До чергової частини Первомайського міськвідділу міліції Миколаївської області звернулась 84–річна місцева мешканка із заявою про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошима у сумі 10 тисяч гривень. 
Пенсіонерка розповіла правоохоронцям, як на її мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік, який, представившись працівником міліції, повідомив, що нібито за вчинення бійки її сина доставлено до міськвідділу міліції та його буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Але, мовляв, є можливість уникнути покарання і для цього необхідно заплатити гроші у сумі 10 тисяч гривень. 
84-річна бабуся,навіть не намагаючись з’ясувати, з ким розмовляє та де дійсно знаходяться її син, відразу побігла до банківського терміналу та перерахувала на вказаний рахунок кругленьку суму грошей. Пізніше, оговтавшись від шоку, жінка зателефонувала синові, та пересвідчившись, що з ним все гаразд, звернулась до міліції за допомогою.

2,959 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.