У центрі Первомайська довгі затори через слизьке покриття вулиці Одеської ВІДЕО

Сніговий накат та крига на вулиці Одеській унеможливили рух вантажного транспорту. З 9 ранку  не може подолати підйом вантажівка з напівпричепом.

За словами водія, якого звуть Олег, пісок для підсипання він шукав у місцевих жителів. Втім його виявилося недостатньо. Автомобіль безрезультатно буксує на слизькій дорозі.

Водії інших вантажівок навіть не ризикують підніматися дорогою. Вони чекають нормалізації проїзду. Таких автомобілів вже назбиралося до десятка.

В той же час на Одеській стався порив водогону. Вода витікає просто посеред проїжджої частини. Однак працівники місьводоканалу не можуть розпочати ліквідацію, оскільки саме в цьому місці стоять вантажівки.  Та не лише великогабаритні автомобілі не здатні подолати підйом. Ковзають на місці і легковики, ім на допомогу прийшли патрульні.

За словами правоохоронців, підвоз піску чекають вже більше години, однак відповідальні за ліквідацію негоди не поспішають на допомогу.

Разом з тим, ще один порив водомережі стався біля 12 школи. Вода з вулиці Чкалова  стікає до кільцевої розв’язки зі жвавим рухом і одразу замерзає, тут вже ускладнено безпечний проїзд автотранспорту. За інформацією комунальників на усунення аварії виїхала ще одна ремонтна бригада.

 

8,428 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code