Халатне використання гербіцидів стало причиною отруєння людей на Первомайщині

У селі Софіївка, що на Первомайщині, жителі постраждали внаслідок безконтрольного застосування гербіцидів. Отрута вразила і людей і їхнє присадибне господарство.

На безвідповідальність з боку “господарів” редакції  поскаржилась жителька Первомайська Ірина Семенова, надіславши фотографії з місця отруєння рослин. Батьки Ірини живуть в Софіївці, вона ж туди приїжджає з маленкими дітьми:

– Поведінка місцевих жителів вже перейшла всі межі законності,  ядохімікати вони використовують для винищення своїх бур’янів, при цьому вбиваючи все навкруги. Мої батьки отримали результат: винищений горішник, частину мертвої пасіки. Проте, коли Ти маєш головний біль, сухість та почервоніння в очах та гіркоту в роті, горлі, чесно сказати страшно стає вже зовсім не за горіхи. Буквально вчора  інший сусід полив пестицидами провулок та проїзжу частину по всій вулиці й злив залишки на краю. Поїхавши робити фото я знаходилася там 20 хвилин, головний біль був всю ніч.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За фактом безвідповідального використання отруйних речовин родина Ірини звернулася до Первомайської райдержадміністрації та поліції.

– Я хочу вірити, в те що нас можуть захистити…та прийняти відповідні міри. Я хочу привозити своїх маленьких дітей до бабусі з дідусем та не боятися цього – наголошує в своєму зверненні Ірина Семенова.

8,607 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code