Первомайські веслярі змагалися у вправах з загально-фізичної підготовки

У Первомайську відбулися змагання з загально-фізичної підготовки серед веслярів –  вихованців спортшкіл. В спортивному залі веслувальної бази “Спартак” зібралося 75 юних спортсменів віком від 10 до 16 років. А також тренери та групи підтримки в складі батьків та родичів учасників першості.

Завдання спорсменів – набрати максимальну кількість балів у таких вправах, як: жим лежачі, тяга лежачі, підтягування та віджимання.

Змагання були присвячені імені загиблого в АТО первомайця, героя- десантника, майстра спорту з веслувального спорту Миколи Гуцаленко. На відкритті була присутньою мати Миколи, Неля Гуцаленко. Пам’ять бійця присутні вшанували хвилиною мовчання.Віднедавна спортивна база “Спартак” увійшла до складу Первомайської дитячо-юнацької спортшколи. Сталося це після розформування обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву ім. Миколи Гуцаленка. Процес адаптації до нових умов роботи відбувається без ускладнень, повідомив заступник директора з навчально-виховної роботи ДЮСШ Олексій Доценко.

За словами ж головного тренера Олександра Федорченка, новий статус веслувальної бази дещо ускладнює участь спортсменів у змаганнях високого рівня. Однак здібні та цілеспрямовані вихованці обов’язково матимуть можливість зайняти найвищі сходинки олімпійського п’єдесталу.


Власне, першість у Первомайську – це один з перших етапів на шляху спортивного успіху. Переможці змагань представлятимуть Первомайщину на обласному рівні. В результаті, медалі та солодки подарунки до них отримали:

2002-2003 хлопці

1. Ясинський К.
2. Фролов І.
3. Слобожанський А.


2002-2003 дівчата


1. Корчевна В.


2004-2003 хлопці

1. Курінний В.
2. Кравченко Д.
3. Карнаухов Н.


2004-2005 дівчата


1. Мельнікова І.
2. Кисіль А.
3. Алексєєнко А.


2006 хлопці

1. Ясинський М.
2. Унтервальд П.
3. Ткаченко Д.


2006 дівчата


1. Старченко А.

1. Федорченко Д.
2. Ковальчук Т.
3. Давидова А.


2007 хлопці


1. Лукіянчук Р.
2. Вялов І.
2. Міхайлов А.
3. Довгий Е.


2008 хлопці


1.Шарандак В.
2. Цибулько Д.
3 Лозовський М.

7,672 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.