Найстарішій мешканці Первомайська виповнилося 105 років

Минулої суботи відзначила свій славний ювілей найстарша жителька Первомайська Домаха Антонівна Головань. Виповнилося 105 років з дня її народження. 

На долю цієї сильної духом жінки випало чимало випробувань, пов’язаних з непростими, трагічними подіями минулого 20 століття. Живий свідок історії, Домаха Антонівна народилася двадцятого січня 1913 року в мальовничому селі Журавка на Чернігівщині у працьовитій селянській родині. З раннього дитинства знала справжню ціну нелегкій праці. В юності закінчила курси ліквідації не писемності, так званий лікнеп. А, коли їй виповнилося 21 рік, вийшла заміж за гарного хлопця Василя Голованя із сусіднього села Кулішівка, де й прожила разом з ним практично все своє трудове життя, важко працюючи дояркою на місцеві тваринницькій фермі.

Домаха Антонівна виховала трьох дітей: сина Миколу і Тетяну, яких народила у важкі тридцяті роки, а також і Марійку, яка побачила світ у грозові воєнні сорокові. Разом з наймолодшою донькою Марією Василівною Домаха Антонівна зараз і проживає у Первомайську, куди переїхала ще далекого 1977 року.

Привітали ювілярку зі святом міський голова Людмила Дромашко та заступник начальника управління соціального захисту населення Наталія Гонтарук, повідомляє прес-служба міської ради.

4,816 total views, 39 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code