У Первомайську соцпрацівники врятували трьох дітей від замерзання

Поки батьки спали, їхні троє малюків замерзали в холодній оселі, покинуті на призволяще. Соціальні працівники врятували трьох дітей, яким ще й трьох років не виповнилося від смертельного “піклування” батька з матір’ю.Про неналежне виконання батьківських обов’язків  управлінню у справах дітей  було повідомлено анонімним телефонним дзвінком.

В зв’язку з цим,  комісією у складі головного спеціаліста управління у справах дітей Костенка В.В., практичного психолога Первомайського МЦСССДМ Шмигановської А.П., дільничного інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Дудьєва Т.В., проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці», повідомляється на сторінці управління.

“Діти були залишені батьками напризволяще в неопаленому будинку без їжі та питної води, не були належним чином одягнуті та брудні. У той самий час, коли діти залишилися перед лицем голодної та холодної смерті, особи, що мають до них біологічне відношення, разом з друзями, перебуваючи в літній кухні біля будинку, відвідали царство Морфея, зайшовши його стежками так далеко, що знадобилося чимало часу, аби привести їх до тями… ”

Дітей, з діагнозом переохолодження було доставлено до дитячого педіатричного відділення Первомайської ЦМБЛ, повідомляють в управлінні у справах дітей Первомайської міської ради

 

 

12,281 total views, 11 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code