У Врадіївці, через недбалість керівництва ліцею, мерзнуть студенти

У Врадіївській філії Маринівського професійного аграрного ліцею навчання відбувається за відсутності опалення в приміщенні. З понад двохста студентів заняття відвідують лише 60-70%. Решта дітей – хворіють.

За словами заступника директора з навчально виховної роботи Віти Узун в закладі вперше за час існування склалася критична ситуація з постачанням тепла.

Учні ліцею розповідають, що під час занять не знімають верхнього одягу. На перервах гріються чаєм або ходять в майстерню, де працює електрообігрівач. Однак такі заходи мало допомагають, багатьох однолітків скосила застуда. А після одужання діти знову повертаються в холодні класи.

Керівник Маринівського аграрного ліцею, якому підпорядковується місцева філія,  ще два роки тому був попереджений про необхідність ремонту теплотраси в зв’язку зі значними втратами енергії.

Котельня, що опалює ліцей та ЗОШ №1

 

А рік потому, згідно плану розвитку району, голова Врадіївської РДА розпочав роботу з реконструкції котельні, що опалює загальноосвітню школу та ліцей.

Під час засідання штабу з підготовки до опалювального сезону в Миколаївській ОДА було озвучено про план дій керівництвом району і його було погоджено, розповів голова Врадіївської РДА Василь Жосан. Директор аграрного ліцею Микола Косінчук, зі свого боку, зобов’язався вирішити питання обігріву навчального закладу до настання холодів. Однак з того часу жодного кроку задля вирішення питання зроблено не було.

За словами В. Жосана, план обладнання котельні новим устаткуванням довелося зупинити. В перспективі, сучасна котельня дозволила б заощаджувати щороку серйозну суму грошей. Однак, через халатне ставлення керівництва ліцею, наразі проводяться відновлювальні роботи на старому обладнанні, що дозволить знову пустити тепло до класів ПАЛу. В той же час, реконструкцію котельні доведеться зупинити.

Долучаться до вирішення питання і на обласному рівні. В  Миколаєві 24 листопада відбудеться термінова нарада щодо ситуації у Врадіївському ліцеї.

9,504 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code