На Первомайщині борги за  пільговий проїзд покриватимуть з бюджетів сільських рад

З 2015 року у Первомайському районі за перевезення пільговиків, перед підприємствами, що надають послуги у сфері пасажирських перевезень утворився борг в розмірі майже 350 тисяч гривень.

Питання розрахунку з перевізниками підняли в Первомайській райдержадміністрації під час наради сільських голів, представників перевізників та керівництва РДА та її підрозділів.

Сума коштів, на яку скористалися правом безоплатного проїзду пенсіонери різних категорій дуже відрізняється в кожній сільраді. Вона варіюється від  ста до 50 000 тисяч гривень. Іноді ця цифра здається дуже завищеною, говорять голови сільрад. Не виключено, що в період безконтрольного перевезення пільговиків, надаючи послуги, деякі підприємці захмарно завищували статистику перевезень.

Однак сума боргу  в розмірі майже 350 тисяч офіційно затверджена районною радою. Тепер питання хто його сплачуватиме. На той час, 2 роки тому, перевізники підписували договір надання послуг з Миколаївською ОДА. Через рік функції організації пасажирських перевезень переклали на районні адміністрації. А під час наради стало відомо, що рахунки управління праці та соціального захисту населення на цей час взагалі – заблоковано.

Голова Первомайської РДА Володимир Вовк заявив, що вирішення питання заборгованості перед перевізниками – запланований крок, і наразі критичної ситуації в сфері перевезень немає. В той же час представники підприємств не виключають, що доведеться відмовитись від збиткових маршрутів, де більшість пасажирів – пільговики, і компенсації за їх перевезення не відбувається.

Більшість присутніх сільських голів виявили бажання розрахуватися з компаніями – перевізниками з бюджетів сільських рад. Спершу, щоправда, перевіривши відповідність відомостей на перевезення, виключивши звідти “лівих” або вигаданих пасажирів. Фінансову участь в погашенні боргу обіцяє і керівництво району. Втім точних цифр і термінів поки не називають.

7,113 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code