У Первомайську більше двохсот дітей безкоштовно відвідали шоу “Цирк Італії” від лідера циркового мистецтва

З 1 по 5 листопада у Первомайську з програмою “Цирк Італії” перебуває найвідоміший в Україні цирк “Кобзов”. За перші два дні виступів, безкоштовно шоу відвідали понад двісті юних жителів Первомайщини та  вихованці Берізківської школи – інтернату.

Світове шоу у виконанні артистів цирку “Кобзов” малечі подарувала ТОВ “Агрофірма Корнацьких”. Глядачами стали діти працівників сільгосппідприємства, діти з родин пайщиків, вихованці Берізківського інтернату та малеча  з родин, що потребують соціальної підтримки з таких сіл, як Чаусово 2, Велика Мечетня, Секретарка, Кумари та Кінецьпіль.

Дорослі відвідувачі відзначили високий рівень професіоналізму артистів та організацію шоу. А малеча отримала незабутні враження від магії циркового мистецтва. Особливо дітям запали в серце номери за участю тварин – тигрів та слонів, яких дресирують брати  Давіо і Коррадо Togni.

Висококласне циркове шоу не часто можна побачити, проживаючи далеко від столиці. Такий сюрприз від “Агрофірми Корнацьких” – це практично унікальна можливість подарувати дитині шквал позитивних емоцій, та вражень, що запам’ятаються на роки. Цирк – це казка, до якої можна торкнутися і навіть стати її героєм – відзначають батьки маленьких глядачів.

 

7,228 total views, 11 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code