Первомайські каратисти здобули 12 призових місць на чемпіонаті Черкаської області

28 жовтня у спортивному залі УДПУ міста Умань пройшов 16-й Відкритий Чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате (WKO).
Це був вже четвертий турнір, в якому взяли участь каратисти за цей місяць.  В Умань поїхала численна команда з Первомайська – 22 спортсмени боролися за золото у своїх категоріях. Всього в даному чемпіонаті взяли участь 11 команд та більше 200 спортсменів з Києва, Фастова, Ірпеня, Вінниці, Теплика, Олександрії, Первомайська, Донецька, Одеси та Умані.

Місто Первомайськ представляли не лише досвідчені спортсмени, а й новачки.  У загальному заліку команда завоювала 12 призових місць. 8 золотих медалий вибороли: Струкуленко Станіслав, Муковін Нікіта, Бездітний Максим, Борисов Максим,Опанасюк Кирило, Опанасюк Богдан, Крижанівський Дмитро та Кошелюк Дар`я. 4 срібних здобули: Ткач Артем, Шишков Антон, Боженко Максим, Куц Олександр.
Усі спортсмени, що вже мали практику у “куміте” (боях) провели гарні, технічні, яскраві поєдинки та змогли реалізувати усі свої уміння на практиці. Новачки, які не зуміли зайняти призові місця, старалися боротися зі своїми переживаннями та виконувати настанови тренера, що дуже важливо для спортсменів.
Найважчі бої у цьому турнірі випали Муковіну Нікіті. Він проявивив сміливість та із вагою 59 кг виступив у абсолютній ваговій категорії, де окрім нього боролись за золото ще 10 бійців із вагою від 62 до 98 кг. Але, як кажуть, ризик – благородна справа)) Нікіта зміг не лише вистояти проти суперників, але й провести різні технічні комбінації, яки принесли йому пів перемоги у боях (ваза-арі) та заслужене перше місце змагань.