Первомайські каратисти повернулися з черговими перемогами, завойованими у Дніпрі

У неділю, 22 жовтня, у місті Дніпро відбувся 2-й Міжнародний турнір «Меморіал Віктора Матюшина» (ІКО1), організований Академією Кіокушинкай карате та Дніпропетровською обласною спортивною федерацією Кіокушин карате-до.
Турнір проходив у спортивній арені «Олімпія +».


У змаганнях взяли участь більше 500 спортсменів з Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Одеської, Харківської, Львівської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також Республіки Молдова.
Миколаївську область на данному заході представляла команда Первомайської федерації кіокушин карате у складі 10 спортсменів.


Змагання пройшли на високому рівні. Великий, світлий, прикрашений зал, відмінні нагороди і подарунки призерам змагань додали спраги до перемоги всім бійцям.
Цей турнір для наших спортсменів був не простим. Позначилась нічна дорога, після якої потрібно було відразу виходити на татамі та велика кількість учасників, яка понесла за собою більшу кількість поєдинків в кожній категорії. Легких боїв в цьому турнірі не було.
Золото в своїй категорії завоювала Кульчицька Анна. Цей турнір дав можливість виправити помилки, що були допущені на Чемпіонаті Європи. У цей день були виконані всі настанови тренера та виборена перемога.
Срібло завоювали: Малков Михайло, Широкінська Дар`я, Паланюк Назар, Ясногор Тимофій та Дурицький Дмитро. За словами тренера, із поставленими задачами найкраще справилися Михайло, Дар`я та Тимофій.
Михайло на протязі трьох боїв проводив технічні комбінації та отримував оцінку «ваза-арі» (пів перемоги), завдяки цьому він зміг перемогти сильних суперників і лише у четвертому бою поступився спортсмену із Мелітополя.
Дар`я провела три поєдинки, два з яких закінчила достроково. Для Даші це теж був перший турнір після поїздки на Чемпіонат Європи. Вона змогла показати технічне карате і лише у третьому поєдинку поступилася Кульчицькій Анні.
Тимофій провів три поєдинки, у двох з яких постійно наступав на суперника із ударними комбінаціями, не давши можливості опоненту нанести удари у відповідь.
Бронзу на цих змаганнях завоював Шишков Антон, який провів три поєдинки. На думку тренера, в знаки далися переживання спортсмена. Це був перший його турнір у новому спортивному сезоні після довгої перерви. Спортсмен не зміг опанувати свої емоції і тому не зміг на 100 відсотків викластись під час змагань.
Нажаль, не пройшли перше коло змагань Бездітний Нікіта та Жмудик Владислав. Отримавши перемогу над двома суперниками, не зміг вирватись у четверте коло змагань і Поліщук Сергій.
Дякуємо батькам спортсменів за підтримку та розуміння!!!

3,315 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code