“Зіскочити” не вдалося. В ГПУ оголосили підозру екс-директору “Партнер-Агро” Оксані Валешинській

Заступником Генерального прокурора вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального Кодексу України мешканці Миколаєва, засновниці та першому директору ТОВ “Партнер-Агро” адвокату Валешинській Оксані, яка у 2012-2017 роках за попередньою змовою з іншими посадовцями і кримінальними “авторитетами” вчинила числені злочини із заволодіння земельною ділянкою загальною площею 1553,97 га під селом Чаусово-2 Первомайського району Миколаївської області.

Відповідні процесуальні дії було проведено у середу, 18 жовтня, повідомляється на сторінці Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ.

Понад п’ять років довкола прав власності на ці землі та урожаї з них точилися спекуляції, злочинці та їх покровителі з числа народних депутатів та інших державних високопосадовців через продажні ЗМІ лили бруд на народного депутата Аркадія Корнацького, його батьків та сімейне агропідприємство – бо саме їх землі та бізнес були об’єктом злочинів.

Таким чином, багаторічна боротьба цієї сім’ї з надпотужним організованим злочинним угрупуванням київських та миколаївських високопосадовців і бандитів вийшла на фінішну пряму, впритул наблизившись до судової стадії. Що можна розцінювати як унікальний факт – це чи не єдине кримінальне провадження щодо злочинів оточення Януковича, повністю розслідуване всупереч шаленому спротиву продажних політиків і прокурорів.

Чого варті одні лише дії заступника Генерального прокурора Ю.Столярчука. Цей “страж законності”, попри наявність неспростовних доказів, у всі доступні йому способи гальмував слідство близько трьох років, і врешті решт, грубо нехтуючи законом, спочатку незаконно припинив стосовно О.Валешинської кримінальне провадження, а потім так само незаконно передав матеріали справи від слідчої групи, яка вже повністю розслідувала справу, до іншого управління генпрокуратури, “керованого” – “на похорон”.

Можна тільки здогадуватися, скільки це коштувало злочинцям, які відкуплялися, скільки пішло “на кишені” продажним прокурорам – із керівниками Столярчука включно. Але високофахова і наполеглива робота адвокатів Корнацьких перемогла – незаконні рішення Столярчука скасовані, підозра Валешинській оголошена, а проти нього самого відкрито кримінальне провадження.

7,541 total views, 15 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code