В Первомайську шукають крадіїв 600 метрів залізобетонної труби

12 жовтня о 15:10 до Первомайського відділу поліції звернувся директор міськводоканалу із заявою про те, що з території колишнього м’ясокомбінату, розташованого на мікрорайоні Фрегат у м.Первомайськ, невідомі викрали близько 600 м напірного каналізаційного колектора, який представляє собою залізобетонну трубу діаметром 800 мм.
Зі слів заявника, внаслідок скоєної крадіжки вся каналізація вказаного мікрорайону тече тепер не на насосну станцію, як потрібно по технології, а через колодязь прямо в поле.
Під час проведення першочергових слідчих дій за вказаним фактом було встановлено, що невідомими особами, упродовж минулих 2-3 місяців, шляхом демонтажу, а саме викопування із землі за допомогою спеціальної техніки, було викрадено вказані залізобетонні труби, які були проведені більше 10-ти років потому, на час крадіжки до будь-якої каналізаційної мережі підключені не були й за призначенням не використовувались.
Наразі встановлюється балансоутримувач та загальна сума спричиненого матеріального збитку.

Слідчим підрозділом Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області проводиться розслідування по кримінальному провадженню розпочатому за ознаками ч.2 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання від накладення арешту до шести місяців до позбавлення волі на строк до п’яти років. Триває досудове слідство.

Правоохоронцями проводяться оперативно-розшукові та слідчі дії, спрямовані на встановлення місцезнаходження викраденого майна та осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.
Поліцейські звертаються до громадяни, які стали свідками скоєння вказаного злочину, або володіють інформацією, корисною для розслідування, звернутися до Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївській області за адресою: м.Первомайськ, вул. Грушевського,29, або за телефонами (05161)7-52-02, 102.

За матеріалами Первомайського відділу поліції ГУНП
Миколаївської області

3,235 total views, 11 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code