У Первомайську горе-мати тримає дітей в нелюдських умовах

В приміщенні, яке навіть для утримання худоби не підходить, проживала жінка з двома маленькими дітьми.

Даний факт був виявлений  комісією з представників управління у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в ході чергового профілактичного рейду «Діти вулиці». Членам комісійної групи судилося віч-на-віч зустрітися з горе-матір’ю, якій відверто байдужі інтереси власних малят, повідомляється на фейсбук-сторінці управління у справах дітей Первомайської міської ради.

Двоє малолітніх дітей разом з матір’ю були виявлені в будинку, який практично не придатний для проживання, та в якому нараз мешкає громадянка раніше позбавлена батьківських прав по відношенню до двох власних дітей. За сприяння управління у справах дітей мати разом з дітьми переміщена за адресою попереднього проживання, де створені задовільні умови для їх виховання та розвитку, -уточнюють в повідомленні.

Крім того, в рамках профілактичної акції відвідано 4 родини, в яких виховується 7 дітей. Виявлено факт нецільового використання коштів держаної соціальної допомоги одинокій матері, яка залишивши дитину на бабцю, на власний розсуд використовує матеріальну допомогу. І не підтверджено інформацію, яка надійшла до управління в телефонному режимі, щодо існуванню загрози життю та здоров’ю малолітньої дитини.

10,426 total views, 23 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code