Перовомайські каратисти завоювали срібло на міжнародних змаганнях

6-7 жовтня у місті Кишинів пройшов 6 Відкритий Кубок Молдови з кіокушин карате “Grand-Prix Mercedes”. Збірну команду України представляли близько 100 спортсменів. У цьому чемпіонаті прийняли участь 2 спортсмени Первомайської міської федерації кіокушин карате – Струкуленко Станіслав та Малков Михайло.IMG_4017Михайло вже другий рік поспіль намагався покорити вершину міжнародного турніру, проте суперник із Румунії був наполегливішим та досвідченішим, через те Михайло не зміг пройти перше коло чемпіонату.IMG_3994Для Станіслава це були перші змагання такого рівня. До цього часу він підкорював лише вершини обласних змагань, тому підготовка до змагань була серйозною. Щоденні виснажливі тренування та “входження” у категорію трохи “збили з ніг” обох спортсменів, проте Станіслав показав велику силу духу та провів три достойних поєдинки на цьому чемпіонаті.IMG_4061У першому колі він переміг з оцінкою ваза-арі білоруського спортсмена, а у другому колі не дав жодного шансу на перемогу спортсмену із Мелітополя. Лише у третьому поєдинку він поступився каратисту з Одеси, тим самим посів ІІ місце в категорії 10-11 років до 45 кг.

Вітаємо тренера Юрія Галімона та спортсменів із гарним початком серії міжнародних змагань та бажаємо їм великої волі до перемоги!

На сьогоднішний день Тренер Юрій Галімон із спортсменами прямують до міста Свиноуйсьце (Республіка  Польща), де приймуть участь у 31 Чемпіонаті Європи з кіокушин карате.

Читайте також:  Той, хто не здається, створює те, у що ніхто не вірить. Первомайські кіокушин-каратисти за 10 років підвального життя націлені переїхати до нового приміщення