У селі Чаусово 2 понад двісті скаутів влаштували “Зустріч друзів”

У селі Чаусово 2, на Первомайщині, відбувся 17 щорічний зліт скаутів Миколаївської області з Вознесенська, Врадіївки, Баштанки, Миколаєва, Мішково-Погорілово, Снігурівки та три команди з Первомайська.  Також сюди завітали гості з Дніпра. Загалом – понад двісті учасників різного віку. Організатори – первомайський загін “Вовчата”, розповідають: зібрали велику сім’ю однодумців.

Pervomaisk.Info-IMG_9746На території табору заборонено вживання алкоголю, сигарет. Скаут тримає все в чистоті, починаючи зі свого місце проживання, свого тіла. У здоровому тілі здоровий дух. І закінчуючи чистотою стосунків, – говорить скаут-лідер загону “Вовчата” Тетяна Зінов’єва.

 

Зліт розрахований на три дні: з 22 до 24 вересня. За цей час скаути інтенсивно займаються на різноманітних тренінгах, як то миловаріння, рукоділля. Біля кожного столу, де проводяться заняття – ніде “яблуку впасти”.

Pervomaisk.Info-IMG_9738

Цей майстер клас представляє собою вироблення фетрових зайчиків, різних форм, яких тільки можна. Їх можна використовувати як брошки, просто як декор для дому і просто для себе.
Фетрові зайчики робляться з початку з виробок. Тобто ми малюємо основу, далі вирізаємо її просто з паперу, далі обводимо на фетрі. І вже далі, як працюю я, можна приклеювати очі. Тобто різні варіації, хто як придумає такий і буде в нього зайчик, – розповідає про майстер-класи, нині студентка, Світецька Анна з Первомайська.

В той же час, табірчани вдосконалюють фізичні здібності. Мета скаутського руху – розвиток духу та тіла в гармонії з природою.

Pervomaisk.Info-IMG_9759

Табір в Чаусово 2 вперше зустрічає таку кількість скаутів. Гості злету в захваті від місця  зустрічі та рівня організації. Центром скаутінгу Чаусово 2 став за ініціативи та підтримки народного депутата Аркадія Корнацького  та ТОВ “Агрофірми Корнацьких”. Під час першого, пілотного злету, кількість скаутів була близько 40 чоловік. Хоча, тут, на мальовничому березі Південного Бугу, вільно розміститься півтисячі скаутів, переконаний Іван Лобач з Дніпра. В суботу йому виповнилося 14 років, та свій досвід скаутінгу вважає ще довшим.

Pervomaisk.Info-IMG_9779– Якщо рахувати, то я більше 14 років в скаутингу, а мені сьогодні 14.

– Як ти можеш бути більше 14 років у скаутингу?

– Я був в животі у мами і мого тата присвячували в скаути.

– Так ти скаут більше, ніж живеш?

– Можна сказати і так, а так в організації я 3 роки. Для зустрічі скаутів це дуже гігантське місце. 200 людей тут мало, тут людей 500 потрібно я так думаю, тому що це прекрасне місце для скаутингу.

Pervomaisk.Info-IMG_9806

Зустріч з друзями для скаутів – це завжди свято, переповнене позитивними емоцій та незабутніми враженнями. Особливе місце серед яких – нічна гра. Скаутам доводиться розгадувати інтелектуальні задачі та долати фізичні навантаження. І все це під покровом темряви. І навіть негода, яка накрила в цей час Миколаївщину, не зіпсувала а ні планів, а ні настрою учасників злету.

Pervomaisk.Info-IMG_9728 Pervomaisk.Info-IMG_9729 Pervomaisk.Info-IMG_9823 Pervomaisk.Info-IMG_9735
Pervomaisk.Info-IMG_9820
Pervomaisk.Info-IMG_9814 Pervomaisk.Info-IMG_9813 Pervomaisk.Info-IMG_9803 Pervomaisk.Info-IMG_9800 Pervomaisk.Info-IMG_9797Pervomaisk.Info-IMG_9789 Pervomaisk.Info-IMG_9783 Pervomaisk.Info-IMG_9782Pervomaisk.Info-IMG_9777 Pervomaisk.Info-IMG_9775 Pervomaisk.Info-IMG_9772 Pervomaisk.Info-IMG_9763 Pervomaisk.Info-IMG_9756 Pervomaisk.Info-IMG_9753 Pervomaisk.Info-IMG_9751 Pervomaisk.Info-IMG_9744 Pervomaisk.Info-IMG_9736

7,103 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code