У Первомайську депутати не змогли зібратись на позачергову сесію

Первомайський міський голова Людмила Дромашко скликала позачергову сесію у п’ятницю, 22 вересня. Відповідне звернення надійшло від депутатів-батьківщинівців. До цього чотири дні мер була відсутньою в місті. Єдине питання порядку денного сесії: “Про ситуацію в місті Первомайську”, доповідачем виступає міський голова.Pervomaisk.Info-IMG_9714

В той же час, працівники мерії були переконані, що засідання не відбудеться через відсутність кворуму. І, виявляється, мали рацію. Станом на сімнадцяту годину в залі зареєструвалось шестеро депутатів та Людмила Дромашко.

За 15 хвилин кількість обранців збільшилась до чотирнадцяти чоловік. Попри відсутність кворуму, депутати все ж розпочали обговорення “ситуації що склалася у Первомайську”.Pervomaisk.Info-IMG_9718

Медведчук закликав мера та замів понести політичну відповідальність за хабарників в команді міського голови. Слідчий звернувся до мерії з ухвалою слідчого суді відсторонити від посади до 18 листопада, про це розповіла Людмила Дромашко.

На цьому доповідь мера обірвалася, мікрофон окупували депутати Медведчук, Барський та Гніденко. Останній, зокрема, вимагав відставки міського голови, заявляючи, що “Гніденко й той був кращим мером”. Втім, навіть за годину розмов, необхідної кількості депутатів так і на зібралося.

Тому сесію вирішили перенести на інший день

9,854 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code