Первомайці ледь не паралізували рух автодорогою державного значення

У Первомайську люди, обурені короткочасною подачею води, заблокували рух на вулиці Київській. Близько десятка місцевих жителів вийшли на пішохідний перехід, перешкоджаючи руху приватного та громадського транспорту. Відповідне відео інциденту потрапило в редакцію видання.

1-6-320x240Вочевидь, люди намагалися привернути увагу до ситуації з водопостачанням у Первомайську. Однак нічого, окрім справедливого обурення водіїв та пасажирів вони не досягли. Заручниками пікету ледь не стали десятки людей, ніяк не винних у відсутності води у місті. Тому дієвість такого вчинку вельми сумнівна. Воно й на краще, що акція тривала не довго.

За словами очевидців пікету, люди, ймовірно, необдумано вирішили перекрити рух. Причетних до перебоїв з водопостачанням ця акція навряд чи зачепила. А простим водіям та пасажирам клопоту завдала чимало. Втім, це “дійство” не спонтанна ініціатива городян, його схвалила депутат міської ради Наталія Клименко. За її словами, наступним об’єктом перекриття стане Мигійський переїзд. Про це вона написала у Фейсбук. Та чи з’являться від того кошти у міськводоканалу, Наталія Клименко, як депутат, знає й сама.Screenshot_259bfe83499e80

Останнім часом Наталія Клименко часто фігурує поруч з “видатним діячем” нардепом Вадимом Підберезняком. Тож, цілком ймовірно, такі “акції” погоджені політичним бомондом області. А обуренням протестувальників попросту користуються, переслідуючі власні, завуальовані, цілі. Люди ж, які перекривають дорогу, наражаються на конфлікт з законом.

 

5,608 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code