Брудні методи БПП в боротьбі за посади

З нагоди початку в школах і дитсадках нового навчального року в зоні АТО практично припинилися бойові дії. А в Миколаївській області голова обласної державної адміністрації О.Савченко в ці ж самі дні почав війну проти цілого 60-тисячного міста, і щонайперше, зробив заручниками цієї брудної війни дітей. Бо ця “війна” – за посаду мера міста Первомайська. 5 вересня з шостої години ранку і до 23 години відімкнуто електропостачання насосних станцій Первомайського водоканалу, внаслідок чого школи й дитсадки залишилися без води.
І так має повторюватися щодня до тих пір, поки … Ні, не борг водоканалу перед обленерго буде погашений. Він дійсно є (а у кого його нема?), складає близько 1 млн. 800 тис. грн, утворився через міжтарифну різницю (в чому винуваті державні органи) та через непогашення цієї різниці з держбюджету – в чому знову ж таки винуваті державні органи.
Міський водоканал і мер міста тут не винуваті, але …
Це таке “примушення до покори” – тиск на мера міста Людмилу Дромашко, щоб вона “добровільно” написала заяву на звільнення з посади, яке губернатор вчиняє через обленерго. Вже на 6 вересня Л.Дромашко викликана до О.Савченка “на килим”, де її й почнуть “пресувати”. І якщо вона здасться і таки напише заяву на звільнення за власним бажанням, до Первомайська “на білих конях” в’їжджають губернатор і його майбутній намісник у Первомайську – депутат облради від БПП Міша Талпа. Такий у можновладців-комбінаторів сценарій. Електрострум вмикається, насоси набирають обертів, і до шкіл, садиків та лікарень починає текти … іржа й болото, бо ж за час вимушеного простою комунікації миттєво заржавіють і забрудняться. Тут і до масових інфекційних захворювань недалеко, і знову ж таки в першу чергу в “групі ризику” – діти.
Але політиканам це байдуже, їм головне прибрати до рук міське господарство, бюджетні кошти, та “адмінресурс” в очікуванні виборів – бо ж без цього всього не втримаєшся при владі.

“Миколаївська правда” бере цю надзвичайну подію під контроль, відслідковує і буде повідомляти про перебіг подій. Прохання надсилати повідомлення, пов’язані з відключенням водопостачання.

6,378 total views, 3 views today

1 comment

  1. Юра

    Цена воды в Первомайское одна из самых дорогих в Украине, наш и её не молодая команда Ничего не сделала, что б решить проблемы водоканала, уважаемый автор не стоит её выгораживать… Не говорю, что Савченко хороший, но я б был не против выборов мэра в нашем городе. А кто будет у руля решит народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code