Кандидат Капацина, який програв вибори на 132 окрузі, погрожує голові ОВК

31 жовтня у приміщенні Центральної виборчої комісії кандидат у народні депутати Василь Капацина погрожував голові 132 ОВК Зінаїді Ложкар, яка прибула у Київ, щоб здати протокол комісії.

За словами Зінаїди Ложкар, В. Капацина нецензурно лаявся, обзивав її, погрожував їй та її дітям.

«Я не буду дослівно повторювати ті слова, які мені сказав Капацина. Мені просто незручно їх повторювати. Скажу тільки, що за чесну роботу «падлюкою» мене ще не називали. Також він мене попередив, що я в Первомайськ можу більше не повертатись. Це прозвучало як погроза», – розповідає голова 132 ОВК.

Після цього інциденту Зінаїда Ложкар виступила на засіданні ЦВК і привселюдно розповіла про ганебну поведінку кандидата у народні депутати Василя Капацини. Після чого голова ЦВК Михайло Охендовський коротко сказав, що візьме до уваги цю інформацію.

Нагадаємо, після затягування підрахунку голосів на 132 ОВК та махінацій із системою «Вибори» керівний склад цієї комісії було змінено. Після цього робота ОВК значно пришвидшилась. Вчора, 30 жовтня, було підписано остаточний протокол  і направлено у ЦВК. За результатами підрахунку голосів на 132 окрузі перемогу здобув Аркадій Корнацький. Василь Капацина посів друге місце.

Прес-служба Аркадія Корнацького

4,003 total views, 3 views today

2 comments

 1. ХОХЛОП

  и как пальчиком не грозил?
  А, в ножками не топал?????

  пальчик-то и поломать могЁм!
  и ножки не отбейсвои, от чечётки нервной!

  БАЙ-БАЙ!

  прЫдурок!

 2. Первомаец

  Есть официальные данные? Сообщите нам, кто наш нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.