На 132 окрузі у Корнацького знову хочуть вкрасти перемогу?

У “проблемному” 132 окрузі на Миколаївщині знову відбуваються дивні речі. 

Перемогу тут здобув кандидат від Блоку Порошенка Аркадій Корнацький, який за підсумками протоколів з усіх виборчих дільниць здобув 21411 голосів і випередив на 272 голоси головного опонента Василя Капацину (21139 голосів). Кампанія останнього супроводжувалася небаченою “щедрістю” у вигляді безкоштовних товарів, робіт і послуг. Здавалося, небачена “благодійність” Капацини, колишнього офіцера КГБ і директора Миколаївського торгового порту, гарантує йому перемогу. Однак підсумки виборів стали несподіванкою як для опонентів Корнацького, так і для контрольованої ними окружної виборчої комісії. Відповіллю на волевиявлення людей стало всіляке затягування підрахунку голосів. Хоча всі ідльничні комісії давно готові здати протоколи, їх тримають у довжелезній черзі на морозі, штучно створюючи атмосферу, сприятливу для порушень і фальсифікацій. Люди мерзнуть, втрачають свідомість. За 10 годин черга просунулася на кілька метрів. Немає жодних сумнівів, що це – свідомий саботаж. Нагадаємо, що вже двічі – у 2012 і 2013 роках – завдяки фальшуванням і підкупу тодішнім регіоналам вдавалося позбавити Аркадія Коранцького законної перемоги. Схоже, що хтось хоче спробувати втретє “підкоригувати” волевиявлення людей, ніби й не було Революції Гідності і не приймався нещодавно закон про посилення кримінальної відповідальності за злочини проти виборчих прав громадян. 

Цей бєспрєдєл повинен бути негайно припинений. Окружна виборча комісія має виконати свій прямий обовязок і без зволікань встановити підсумки виборів по 132 округу, визнавши перемогу Аркадія Корнацького. Будь-які спроби і далі створювати штучний хаос і чи змінити результати голосування заднім числом можуть бути розцінені лише як навмисні зловживання. 

Якщо окружна комісія не запрацює як слід, обовязок Центрвиборчкому її розпустити і забезпечити належне підбиття підсумків народного волевиявлення. 
На фото – підступи до 132 ОВК в Первомайську. 27 жовтня, понеділок. 

Черга авто ОВК

3,231 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.