Зупинилося серце первомайського Воїна Миколи Гуцаленка

23 лютого 2017 року, у м. Дніпро, у обласній клінічній лікарні ім. Мечникова від отриманого тяжкого поранення помер командир десантно-штурмового взводу лейтенант Микола Гуцуленко.

Військовослужбовець отримав тяжке поранення під час виконання бойового завдання на позиціях біля н.п. Водяне Донецької області 21 лютого 2017 року.

Лікарі дві доби боролися за життя молодого бійця.

– Микола був справжнім патріотом України з самого дитинства, – розповідає його спортивний тренер Микола Федорченко. – У четвертому класі майбутній воїн прийшов навчатися до Первомайського відділення спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное. 5 років навчався у нас, потім продовжив навчання у Миколаєві. Отримав звання майстра спорту, був неодноразовим чемпіоном України. За час навчання проявив себе як відповідальний, цілеспрямований та здібний учень. По закінченню навчання повертався до нашої школи і допомагав тренувати дітей. А коли закінчив інститут, вирішив йти до лав ЗСУ.

Байдарка, на якій займався Микола, тепер буде особливою в стінах школи. Право тренуватися на ній отримають лише найкращі учні, додає Олександр Григорович.

Спогади Миколи Гуцаленка про боротьбу за Донецький аеропорт увійшли до книги “АД 242”. Микола, разом з побратимами встановили український прапор над будівлею аеропорту.

У грудні Миколі з позивним “Кока” виповнилося 25 років. В нього залишились дружина та 9-місячна донечка. Прощання з відважним Воїном відбудеться в суботу, у Миколаєві.

Небесне воїнство поповнилося ще одним мужнім Захисником Вітчизни.

14,411 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code