Аркадій Корнацький діє відповідно до закону про вибори – остаточне рішення суду

Аркадій Корнацький діє відповідно до закону про вибори – остаточне рішення суду

Днями один з первомайських сайтів, що по-суті є агітаційним рупором кандидата в народні дупутати В.Капацини, із завзяттям розніс новину, ніби суд встановив порушення кандидатом в народні депутати Аркадієм Корнацьким виборчого закону: чи то він проводить зустрічі чи то не в той час, чи не в тому місці, чи не з тими виборцями.

Позов подав нікому невідомий в окрузі кандидат в нардепи з міста Ірпінь, що на Київщині, яких в народі прийнято називати “технічними кандидатами”. Беручи до уваги те, хто поширив новину, кмітливому розуму неважко здогадатися хто є “хазяїном” цього кандидата і замовником безглуздого позову.Головна претензія ірпінського кандидата полягала в проведенні зстрічі Аркадієм Корнацьким з виборцями на території сільської школи. Ніби абсурд. Але в минулу неділю, Миколаївський окружний адміністративний суд задовольнив позов О.Карпенка, прийнявши постанову, практично слово в слово переписану з позовної заяви. 

З “рішення” миколаївського суду випливає, що кандидати не можуть проводити зустрічі на території навчальних закладів.

Як пояснив адвокат та довірена особа Аркадія Корнацького, закон про вибори такої заборони не містить, а рішення Миколаївського окружного адміністративного суду назвав просто та одним словом: маразм.

З ним погодився і Одеський апеляційний адміністративний суд.

Сьогодні апеляційна інстанція поставила крапку в “виборчому спорі”: колегія з трьох суддів не залишила “камень на камені” від рішення Миколаївського суду, задовольнивши апеляцію Аркадія Корнацького, визнавши “рішення” Миколаївського суду цілковито незаконним та повністю відмовивши у безглуздому позові “технічному” кандидату.

Рішення остаточне, оскарженню не підлягає.

Залишається сподіватися виборці дадуть гідну оцінку горе-кандидатам та їх кукловодам, що звикли все робити чужими руками.

1

2

3

3,151 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code