На Миколаївщині “тітушки” напали на працівника штабу Корнацького

У Первомайську невідомі скоїли бандитський напад на одного з працівників виборчого штабу кандидата в народні депутати по округу № 132 Аркадія Корнацького.

“132 виборчий округ на Миколаївщині знову, на жаль, стає гарячим місцем на карті виборчих перегонів. Я балотуюсь на своєму рідному окрузі втретє і після Революції Гідності сподівався на чесну й достойну політичну боротьбу. Двічі у мене і виборців, які віддали за мене свої голоси, вкрали перемогу представники минулої бандитської влади “регіоналів”. Прикро, але зараз їхні брудні методи перейняли штабісти кандидата в народні депутати по 132 виборчому округу Василя Капацини”

13 жовтня “тітушки” Капацини протягом тривалого часу вели негласне та явно незаконне спостереження за Андрієм Шкітіним, переслідуючи його в кращих традиціях шпигунських фільмів на кількох автомобілях.

В цей день близько 16 години на вулиці Дзержинського в місті Первомайську автомобіль “Nissan” з працівником штабу був заблокований не менш як чотирма автомобілями, в яких перебували молодики кримінальної зовнішності.

Кремезні “тітушки”, що вистрибнули з кількох машин, намагалися відкрити двері “Nissan”, щоб витягти молодого чоловіка з машини. Андрій чудом, ризикуючи життям, вирвався від бандитів і викликав правоохоронців.

“Таким чином, на 132 окрузі можуть повторитися скандальні події 2012 року, які прогриміли на всю Україну, показавши всю дикість тодішніх моїх опонентів. Тепер роль “регіоналів”, які тоді влаштували “бєспрєдєл” на окрузі, здається, хоче перейняти один із моїх конкурентів на цих виборах – Василь Капацина, колишній кагебіст.

Хочеться нагадати своїм опонентам, що надворі 2014 рік, Україна пройшла Революцію Гідності, і люди сподіваються на чесну політичну боротьбу між порядними політиками. І ніхто більше бандитські “маски-шоу” на виборах влаштовувати не дозволить”

2,871 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code