В Кривом Озере провели традиционную встречу переселенцев “Бойковская ватра”

26вересня в селищі міського типу Криве озеро відбулася щорічна зустріч переселенців з західної України під назвою «Бойківська ватра». Цей захід націлений об’єднати людей депортованих з земель, які перейшли до Польщі в 1950 роках, та їхніх нащадків. Організатор та ідейний натхненник зустрічі вчитель місцевої школи.

В селищі міського типу Криве озеро відбулася щорічна зустріч переселенців з західної України під назвою «Бойківська ватра». Цей захід націлений об’єднати людей депортованих з земель, які перейшли до Польщі в 1950 роках, та їхніх нащадків. Переселенці складають третину майже восьмитисячного населення Кривого озера. Традиційно, зустріч відвідують авторитетні вихідці з-поміж депортованих, як то кіровоградський підприємець та громадський діяч Ілля Крохмаль та журналістка, дослідниця історії переселенців Наталія Кляшторна. Запросили на «Бойківську ватру» і політичного діяча, лідера ГО «Селянський фронт» Аркадія Корнацького. В своєму зверненні до присутніх Аркадій Олексійович відзначив, що його родина далекими коренями бере початок з тих же земель, звідки й переселенці. Крім того, Аркадій Корнацький розповів, що нині будує дзвіницю в рідному селі Чаусово 2. Поруч з нею планується створити паркову зону з пам’ятками історії. Це робиться для того, щоб майбутні покоління знали і не забували місця, звідки почався родовід.
Окрім спілкування з видатними земляками, нащадки переселенців проводили майстер клас з виготовлення мотанок. Рукотворні іграшки в формі янголів передадуть пораненим бійцям з АТО. Діти впевнені, що такі обереги підтримають захисників Вітчизни, та допоможуть їм швидше стати на ноги.

5,467 total views, 7 views today

1 comment

  1. Наталя

    Вітаю.

    Чому деякі повідомлення російською?Як довго так буде? Україна є незалежна держва з своєю мовою, культурою і традиціями!!

    Дякую за увагу

    Наталя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code