Доступний хліб в епоху дорожнечі

Віднедавна пайщики агрофірми Корнацьких отримують хліб відмінної якості за невелику ціну. В серпні цього року в селі Чаусово 2 запрацювала сучасна пекарня, здатна щодоби виготовляти 4000 одиниць хлібобулочних виробів, розповідає головний технолог

 

Віднедавна пайщики агрофірми Корнацьких отримують хліб відмінної якості за невелику ціну. В серпні цього року в селі Чаусово 2 запрацювала сучасна пекарня, здатна щодоби виготовляти 4000 одиниць хлібобулочних виробів, розповідає головний технолог Ольга Карпюк


– В даному разі ви бачите де виготовляється хліб «батон селянський» вищого ґатунку 700 грамів. Тісто вимішується в тістовимішувальній машині. Далі, з тістовимішувальної машини, тісто подають у розподілювач тіста. Розподілювач тіста ділить тісто на завідомо задану вагу. Цю вагу обов’язково контролює працівник на вагах для того щоб хліб був весь випечений заданої ваги.З тістозакруглювача тісто йде у камеру попереднього розстоювання. В камері попереднього розстоювання воно знаходиться близько 10 хвилин де воно трошки відпочиває, пом’якшується, а потім подається на тістопрокаточну машину. В тістопракаточній машині воно прокатується і уже виходить готовий батон. Далі його складають на листи для випікання хліба.


Тісто для хліба в пекарні готується на опарним способом. Однак найголовніше – це мука. З найкращих сортів пшениці для випічки роблять муку вищого ґатунку. Це запорука високоякісної продукції. В асортименті цеху: хліб селянський, житній та формовий. Хала плетена, пампушки з часником, вертути зі шкварками та капустою, булочки, рогалики пироги
Список продукції планується розширити житніми виробами,а також печивом та пряниками.
Не на останньому місці в приготуванні смачних та якісних хлібобулочних виробів – обладнання. . Пекарня оснащена сучасним спорядженням іноземного виробництва. З ним легко та зручно працювати, діляться враженнями працівники:


– Витримуємо температуру 225 градусів. Включаємо таймер і пускаємо пар. Все 


Серед переваг пекарні агрофірми Корнацьких – застосування дров’яної печі. Екологічно чисте паливо дозволяє знизити собівартість хліба в умовах постійного зростання ціни на енергоносії. Та й власне хліб набуває неповторних смакових якостей. В цьому вже переконалися численні пайщики агрофірми.


– На дров’яному паливі набагато економніше випікати, тому що на зміну нам треба 0,3 куба дров. І дрова не такі дорогі, як зараз електрика чи газ


Частину продукції транспортують в довколишні села. Жителі Чаусово 2 купують хліб та вироби, прямо з печі.
Андрій Павлович, житель Чаусово 2: – зерно здаю, а хліб покупаю і плачу, гроші доплачую за печіння. Хліб смачненький і прийдеш він завжди є. 
Тетяна жителька Чаусово 2:

– Ви подивіться який хлібчик. Ви бачите як зараз я беру? Оце через день така історія. Дійсно,дуже смачно печуть, дівчата –молодці. Я скоро буду боком в двері проходити при такому харчуванні.Хоч з сиром, хоч з часником, хоч – вертута. А булочки зі згущеним молоком – вєліколєпно!


Пайщики агрофірми, які здають зерно на переробку муки і подальше виготовлення хліба оплачують лише послуги. В результаті за 2 гривні 50 копійок сім’я отримує батон з муки вищого ґатунку вагою 700 грамів. Для решти покупців вартість «селянського» – 4,50.
Дмитро Костенко

– Я з батьками живу. Дома часу не хватає щоб хліба спекти бо маю господарство. Здав зерно що б я знав, що кожен день є свіжий хліб. Високоякісний, смачний, добрий.

До речі, соціальний хліб для деяких категорій населення буде безкоштовним. Наразі безоплатно хліб отримують сім’ї з неповнолітніми дітьми, годувальник яких є учасником антитерористичної операції. , Список планується розширити також афганцями та чорнобильцями, розповідає Ольга Карпюк. Поки що схема постачання налагоджується. Наразі, в населені пункти де є пайщики агрофірми, підвіз здійснюється у визначені місця. Наприклад, в Кам’яній балці люди чекають ще гарячих буханців біля поштового відділення.
Антоніна, жителька села Кам’яна балка: Батько, мама, чоловік, дитина, я сестра, зять племінники. Всі беремо хліб в агрофірми Корнацьких. Спасибі йому що пече такий смачний хліб і не сильно дорого коштує.
Анатолій Олександрович, житель села Кам’яна балка:

– Я тут живу, я тут родився ,я тут і на пенсію пішов. Сюди пішов до Корнацького, здав землю в оренду на 5 років і здаємо зерно, мука йде на хлібопекарню і ми получаємо хліб по 2, 50 за булку.

Одне з найближчих від пекарні сіл – Чаусово 1. Тут питанням реалізації хліба займається Олена Білічук. Жінка вже вдруге за день замовляє підвіз хліба. Говорить – попит на недорогий та якісний хліб зростає щодня 


– Дуже хороший хліб. У нас тут Поліщук, він с казав би вам що такого хліба в радянському союзі не було, в Україні незалежній до цих пір не було, і аж тепер появився такий хліб. 
– Ми возимо хліб по окружним селам: Кумари, Мечетня, Секретарка, Токарівка, Богачівка. Реалізується хліб дуже добре. Скільки не береш – все продаєш, розповідає пекар – реалізатор Заєць Наталія.
Наталія Заєць вже 17 років працює в пекарній справі. Розповідає – для гарного хліба треба відповідні умови. І це стосується не тільки обладнання. В цеху має панувати доброзичлива атмосфера.
– Хліб любить щоб до нього ставилися з теплом і ласкою. Тоді в нас получається гарний хліб. Треба догляд за хлібом хороший.


Працівники не скаржаться – умови для роботи створено на совість – є душова, роздягальні. Всюди чисто. 
В молодому колективі своє місце знайшла і біженка з Луганська. Оксана Косован родом з Чаусово 2. Нещодавно жінка з сім’єю повернулася на малу батьківщину, через небезпечну ситуацію в східних областях України.


– Я 16 років пропрацювала на пекарні. Останнє місце роботи бригадиром була на пекарні. Умови для села дуже сприятливі.


Новим кроком в поліпшенні роботи хлібопекарні стане впровадження власної лабораторії, для якої вже приготовано приміщення. ЇЇ наявність дозволить контролювати якість продукції на кожному етапі виробництва.

5,891 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code